الهم عجــــــــــــل لـولیـک الفـــــــــــــــرج

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
دعای فرج

دریافت کد لوگو

شهادت طلب | بیمه مرکزی
پزشکی | کرمان
پاپو | کبوتران زمینی
کد دعای فرج آقا امام زمان ( عج )

رهبرم سید علی

کد ذکر ایام هفته

قالب بلاگفا

اللهم عجل لولیک الفرج

سایت خدماتی بیست تولز


روزشمار فاطمیه

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زما(عج) صلوات

سایت خدماتی بیست تولز

پخش زنده حرم آیه قرآندر این وبلاگ
در كل اینترنت
PageRank


جعفرپور
سه شنبه 9 تیر 1394 01:17 ب.ظ
بخشی از آخرین دست نوشته شهید مصطفی چمران:
سی و یکم اردیبهشت ماه سالروز شهادت دکتر چمران بود .
اخرین دست نوشته او که مدتی قبل از شهادت نگاشته شده است.
ای پاهای من سریع و توانا باشید، ای دست های من قوی و دقیق باشید،ای چشمان من تیزبین و هوشیار باشید،ای قلب من این لحظات آخریت را تحمل کن،ای نفس مرا ضعیف و ذلیل مگذار چند لحه بیشتر با قدرت و اراده صبور و توانا باش. به شما قول می دهم که چند لحظه دیگر همه شما در استراحتی عمیق و ابدی آرامش خود را برای همیشه بیابید و تلافی این عمر خسته کننده و این لحظات سخت و سنگین را دریافت کنید چند لحظه دیگر به آرامش خواهید رسید آرامشی ابدی. اما من آرزوی بزرگتر دارم من می خواهم که شما به بلندی طبع بلندم به حرکت درآیید،به قدرت اراده آهنینم محکم باشید به سرعت تصمیمات و طرح هایم سریع باشید این پیکر کوچک ولی سنگین از آرزوها و نقشه هاو امیدها و مسئولیت هارا به سرعت مطلوب به هر نقطه دلخواه برسانید. ای پاهای من در این لحظات آخر عمر آبروی مرا حفظ کنید.
دیگر شما را زحمت نخواهم داد دیگر شب وروز استثمارتان نخواهم کرد. دیگر فشار عالم و شکنجه روزگار را بر شما تحمیل نخواهم کرد و دیگر به شما بی خوابی نخواهم داد و شما دیگر از خستگی فریاد نخواهید کرد. از درد و شکنجه ضجه نخواهید زد ،از گرسنگی و گرما و سرما شکوه نخواهید کرد و برای همیشه در بستر نرم خاک آرام و آسوده خواهید بود.
اما این لحظات حساس،لحظات وداع با زندگی و عالم،لحظات لقای پرودگار،لحظات رقص من در برابر مرگ باید زیبا باشد.
خدایا وجودم اشک شده همه وجودم از اشک می جوشد،می لرزد،می سوزد،و خاکستر می شود.اشک شده ام و دیگر هیچ ، به من اجازه بده تا در جوارت قربانی شوم و برخاک ریخته شوم و از وجود اشکم غنچه ای بشکفد که نسیم عشق و عرفان و فداکاری از آن سرچشمه بگیرد. خدایا تو را شکر می کنم که باب شهادت را به روی بندگان خالصت گشوده ایی تا هنگامی که همه راه ها بسته است و هیچ راهی جز ذلت و خفت و نکبت باقی نماده است مسح توان دست به این باب شهادت زد و پیروزمند و پرافتخار به وصل خدایی رسید.
شادح روح بلندش صلواتشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic