الهم عجــــــــــــل لـولیـک الفـــــــــــــــرج

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
دعای فرج

دریافت کد لوگو

شهادت طلب | بیمه مرکزی
پزشکی | کرمان
پاپو | کبوتران زمینی
کد دعای فرج آقا امام زمان ( عج )

رهبرم سید علی

کد ذکر ایام هفته

قالب بلاگفا

اللهم عجل لولیک الفرج

سایت خدماتی بیست تولز


روزشمار فاطمیه

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زما(عج) صلوات

سایت خدماتی بیست تولز

پخش زنده حرم آیه قرآندر این وبلاگ
در كل اینترنت
PageRank


«اَندُلُسیزاسیون» اسم رمز شبیخون فرهنگی علیه ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

«اَندُلُسیزاسیون» اسم رمز شبیخون فرهنگی علیه ایران

از: محمد فامیل دبیری ( Milad Dabiri )

پروژه اندلسیزاسیون (اندلسی سازی) در جامعه ایران:
اسلام یک بار در طول تاریخ عقب نشینی کرده، آن هم از اندلس بوده است. اسلام هرجا رفته تثبیت شده و باقی مانده به جز اندلس.
چــــــــــرا؟؟؟
آیا تاریخ تکرار میشود؟؟؟
در اندلس اسپانیا دختران مسلمان بزک کردند؟؟؟ مسیحی شدند؟ و پیاده نظام ارتش صلیبیون شدند؟؟؟
<<< آیـــا تاریخ در حال تکرار است؟! >>>
جامعه ای که حیا و مهربانی و دلرحمی در آن تضعیف شود یک قربانی آماده برای شیاطین است
روزی که صهیونیستهای کابالیست حیا را نشانه رفتند خوب میدانستند چه چیزی را هدف قرار داده اند حیا نیمساز زاویه ۳۳ درجه خیالات و اوهام و خوابهائی بود که برای انسانها دیده بودند مگر میشد یک انسان باحیا را دوشید
مگر مشد کمک مردم ایران به شیعیان مظلوم لبنان را تحمل کرد مگر می شد کمک مردم ایران را به مسلمانان بوسنی تحمل کرد ؟!

برای رسیدن به این امر شیطانی افکار شیطانی را باید تزریق کرد , حال چگونه؟
سیل بازی های خشن و اکشن کشت و کشتاری و فیلمهای آدمخواری جذاب برای عوض کردن ذائقه کودکان ، نوجوانان و جوانان راهی بازارها شدند , سریال ها ابزاری شدند برای تزریق تدریجی زهر , حتی کارتون ها وسیله و ابزاری برای تبلیغ اهداف شیطانی و هجویات شدند , جایگاه عفت به لختی تبدیل شد و جو جامعه را تبدیل به فضای غفلت از خدا و رقابت های جنسی و هرزگی و بطالت بی تفاوتی به مسائل تبدیل کردند آنها اندلسیزاسیون را بهترین وسیله برای تخریب شناخته بود.
طی سال‌های اخیر و همگام با پیشرفت‌های شگرفی که در عرصه‌های مختلف علمی و صنعتی به وجود آمده است، هنر و عوالم مختلف آن نیز دستخوش تغییرات زیادی شده‌اند. قدرت متغیر‌سازی در عرصه‌های متنوع هنر باعث شده است که هر کدام از هنرهای هفتگانه با توجه به منافع راهبردی و استراتژیک بلندمدت کشورهای عمدتاً استعمارگر و مستکبر تعاریف و کاربردهای متکثری پیدا بکنند.
بیشتر این اهداف برای نابودی , شستشوی ذهن , تن پروری , غرور کاذب , خود نمایی … در نسل جوان و به خصوص مسلمانان بوده است. 
در این بین عرصه موسیقی به عنوان یکی از پرطرفدارترین و تأثیرگذارترین عوالم هنر که مورد توجه ویژه قشر جوان جوامع مختلف قرار دارد . اربابان امپریالیسم به پشتوانه ارتباطات و توانایی‌های مالی و امکاناتی همچون رسانه‌های تأثیرگذار در دنیا، خوانندگان و طبقه ممتاز سبک‌های مختلف موسیقی از جمله رپ، هیپ‌هاپ، متال، راک و… را در قبال دادن ثروت و شهرت جهانی ، به طور کامل در اختیار خود می‌گیرند تا از آنها به عنوان ابزاری مؤثر برای کنترل ذهن، روح و ذائقه دیگران به ویژه نسل جوان در کشورهای هدف استفاده کنند.
از طرفی برخی از سازمان‌ها، دستگاه‌ها و بخش‌های دولتی و غیردولتی هم با تأسی از اقدام رسانه ملی گمان می‌کنند که اگر در جشن‌های سازمانی یا اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی از خوانندگان و مطربان استفاده نکنند، آن مراسم جشن نیست. نمونه چنین اقداماتی در اثنای برپایی جشن ولادت امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) که سال‌جاری توسط یکی از بخش‌های مسئول در زمینه ارائه خدمات شهری در تهران انجام گرفت پخش موسیقی‌های لهو و لعب و برپایی مجلس گناه‌آلود یکی از مهم‌ترین و شادترین! بخش‌های جشن ولادت امام زمان و منجی عالم بشریت- از گناه و آلودگی‌ها- بود.
لازم است برای داشتن درک بهتر و البته احساس و ادراک صحیح‌تر نسبت به خطری که در کمین جوامع اسلامی نشسته است به واقعه تاریخی و دلایل اضمحلال و از هم گسیختگی جامعه مسلمانان در اندلس (اسپانیای کنونی) اشاره کنیم. «همفر» جاسوس معروف انگلیسی در بلاد اسلامی که با تهییج و مدیریت محمدبن عبدالوهاب توانست فرقه منحرف و سفاک «وهابیت» را پایه‌گذاری و تثبیت کند، در کتاب خاطراتش با آوردن نقل قول یکی از مسئولان انگلیسی درباره چگونگی بازپس‌گیری اندلس از مسلمانان نوشته است: یکی از مسئولان وزارت مستعمرات انگلیس به من که درباره نامعلوم بودن موفقیت مأموریتم در بلاد اسلامی ناامید شده بودم گفت: همانطور که توانستیم اندلس را از مسلمانان بازپس بگیریم، روزی خواهیم توانست که امپراطوری اسلامی را هم مضمحل کنیم. او درباره شیوه پس‌گیری اندلس گفته است: ما با استفاده از زنان (فاحشه) و شراب توانستیم آنها را فاسد و سست کرده و شکست بدهیم.

حالا هم دختران و پسران مسلمان وطن من (ایــــران) پیاده نظام ارتش شیطان شده اند؛
باید هوشیار باشیم تا با درس گرفتن از احوال گذشتگان، نگذاریم سرنوشت شوم و عبرت‌آمیز «اندلس» با طراحی دشمنان اسلام و با تشبث به چهار رکن اصلی فساد یعنی «زن بارگی»، «شراب» , «رقص و موسیقی» و «کشتار» یکبار دیگر محقق شود. به کلام دیگر می‌توان گفت که برخی کشورهای مسلمان منطقه در روزگار کنونی با همین استراتژی کهنه اما کارآمد «اندلسیزاسیون» کردن توسط کشورهای غربی دچار دگردیسی عجیب و بازگشت به دوران بربریت و عصبیت قبل از اسلام و سکولاریزه شدن جوامع آنها شده است. حال با توجه به جمیع جهات و با عنایت به اینکه تجربه نشان داده است که برای اضمحلال و به نابودی کشاندن یک ملت یا امت حتماً لازم است ابتدا زنان آن امت یا ملت را به فساد، تباهی، ولنگاری اخلاقی و بی‌توجهی به هنجارها و ارزش‌های دینی- اجتماعی‌شان تشویق، ترغیب یا حتی مجبور کنند، مرکز هدف قرار گرفتن حجاب به عنوان یکی از مهم‌ترین نمادها و مؤلفه‌های حفظ اسلام و اخلاق اسلامی جهت در امان ماندن جامعه از فساد، به خوبی بیانگر اهداف متواتر و برنامه‌ریزی شده دشمنان اسلام است.
همان طور که به درستی رهبر انقلاب اسلامی ایران فرمودند : ((سیاست امروز،سیاست آندلسی کردن ایران است.))
هدف ،آشنایی شما با سیاست امروز جهان که سیاست آندلسی کردن ایران بود. همان طورکه خواندید به ظاهر مسیحیان باتوطئه ای که چیدند وباورود مشروبات الکلی درجامعه اسلامی باعث عادی شدن کارهای خلاف در جامعه اسلامی شدند و باعث تخریب ذهن و فکر جوانان اسلامی شدند که دین پدرانشان را دینی محدود و عقب مانده پنداشتند و آنهارا به هوسرانی کشاندند و باعث زمین گیرشدن اسلام در اسپانیا شدند. اما آیا این کارها در آن زمان بود؟ و محدود به آن زمان ؟ خیر. همین کارها که شامل : خوردن مشروبات الکلی که حرام مطلق است، از بین بردن حجاب در بین جوانان، عادی کردن روابط دختر و پسر، خالی کردن مساجد از جوانان و…. و ازهمه مهمتر از بین بردن  امر به معروف و نهی از منکر  در بین مردم مسلمان نیز در امروز دیده می شود. اما این کارها باز هم سکوت ما مسلمانان را به دنبال داشته است. که این آرزوی دشمنان ماست و آنها می خواهند اسلام در ایران را مانند آندلس خفه کنند و راه ورود خود را به درون کشور ما باز کنند. ما مردم باید بیدار باشیم تا دوباره سکوتمان منجر به سقوط اسلامی دیگر نشود. سکوت ما مانند این است که دزدان وارد خانه مان شده و ما سکوت میکنیم تا آنها هرکاری که دلشان می خواهند بکنند بعد از آنکه کار خود را کرد آن وقت داد و بیداد کنیم که خانه ام را دزد زد و به مسوولین بد و بیراه بگوییم که شما نمی توانید امنیت را نگهدارید درصورتیکه می توانستیم خودمان جلوی دزد را بگیریم.
سیاست آندلسی کردن ایران یا همان آندلسیزاسیون یکی از هزاران توطئه های دشمنان ما یعنی آمریکا و اسرائیل و غرب است.
حال این وظیفه ما دلسوزان و مسلمین است که با اتـــحاد و همدلی با صبر و مهربانی به امر به معروف و نهی از منکر بپردازیم و نگذاریم که دشمن از این بیشتر پیش رود . تک به تک مسئول هستیم.
به امید پیروزی اسلام و حق علیه باطل انشاالله

   منبعhttp://razhayesheitanparastan.com 

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات