الهم عجــــــــــــل لـولیـک الفـــــــــــــــرج

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
دعای فرج

دریافت کد لوگو

شهادت طلب | بیمه مرکزی
پزشکی | کرمان
پاپو | کبوتران زمینی
کد دعای فرج آقا امام زمان ( عج )

رهبرم سید علی

کد ذکر ایام هفته

قالب بلاگفا

اللهم عجل لولیک الفرج

سایت خدماتی بیست تولز


روزشمار فاطمیه

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زما(عج) صلوات

سایت خدماتی بیست تولز

پخش زنده حرم آیه قرآندر این وبلاگ
در كل اینترنت
PageRank


اعتراف سرکرده گروهک پژراک به اقتدار نظام جمهوری اسلامیبه گزارش ادیان نیور، سر کرده گرئهک تروریستی پژاک با اشاره به اختلاف عمیق بین گروهکهای تروریستی خارج کشور و شکست سنگین این گروهک از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: بالاخره بخواهیم و نخواهیم مخالفین حکومت در ایران بر سر یک اصل اتفاق نظر دارند که اصل« ولایت فقیه» نمی گذارد حکومت ایران سرنگون شود.آپلود عکس

عبدالرحمن حاجی احمدی در گفتگو با هفته نامه «سویل» اقلیم کردستان به تشریح آخرین وضعیت گروهک پژاک پس از سرکوب و قلع و قمع آنها توسط سپاه پاسداران و جنگهای داخلی گروهکهای مدافع کرد! پرداخت.

سرکرده پژاک در پاسخ به این سؤال که « بعد از گذشت مدت زمان زیادی از جنگ و نبرد بین گریلاهای پژاک و سپاه پاسداران، آتش بی اعلام شده است، این آتش بس، چگونه و بر چه مبنا و اساسی بوده است؟» گفت: در حقیقت حمله جمهوری اسلامی به« قندیل»، حمله به ملت کرد، به خصوص در اقلیم کردستان عراق نبود، بلکه بر خلاف صحبتهای مطرح شده از سوی کومله مهتدی، این حمله به گریلاهای پژاک صورت گرفته بود و هدف حمله سپاه ایران، فقط و فقط پژاک بود. در این حملات، جمهوری اسلامی ایران بهترین و رزمنده ترین نیروهای ما را کشت.

حاجی احمدی مدعی شد موفقیت سپاه با پژاک مرهون سه عامل بوده است، وی این سه عامل را بدین شرح تحلیل کرد:

1-  جمهوری اسلامی، دارای نیروی نظامی است که انواع سلاح های مدرن نظامی خودشان را روی ما امتحان کردند. آنها، هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت، خیلی بر ما برتری داشتند.

2- نیرو، توانایی و فداکاری نیروهای سپاهی را در نظر نگرفته و دست کم گرفته بودیم.

3- حساب این را نکرده بودیم که ملت کرد، در تمام پارچه های کردستان، به این شیوه، متحدانه و یکصدا، هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ معنوی، بر علیه پژاک عمل کرده و پشت سپاه را گرفته و از جمهوری اسلامی پشتیبانی بکنند.

مردم کرد، پشتیبان سپاه بودند نه پژاک

وی تصریح کرد: زمانی که جنگ شروع شد، در میدان جنگ ما علاوه بر نیروی خودمان، دفاع و فداکاری نیروهای سپاه را شناختیم. در کنار این اتحاد و یک پارچگی ملت کرد، در راستای حمایت و پشتیبانی از سپاهیان، هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ معنوی را بخوبی حس و درک کردیم. ما فکر می کردیم مردم از ما حمایت می کنند اما چون نکردند، شکست خوردیم.

سرکرده فراری پژاک در ادامه عملکرد دیگر گروههای کردی در قبال پژاک انتقاد کرد و افزود: در اینجا لازم می دانم، از ملت کرد، بخصوص ملتمان در کردستان عراق و همچنین از پیشمرگان قدیمی و دختر و پسران حافظ میهن و میهن پرور، گلایه کنم که در طول این جنگ حاضر نشدند لباس رزم پوشیده و دوشادوش پژاک بر علیه سپاه پاسداران به جنگ بپردازند که واکنش ملی آنها، وحشت را در دل نیروهای ما افکندند و باعث شدند تعدادی از نیروهای ما تضعیف روحیه شده و تسلیم نیروهای دشمن شوند.

حاجی احمدی در باره همگرایی ملت کرد با سپاه پاسداران گفت: ملت کرد، در تمام شهرهای کردستان، برای حمایت و پشتیبانی از سپاه، بر علیه ما ایستادند و گامی دیگر از تشکیل و یا ایجاد اتحاد ملی، متأسفانه دور شدند.

بدون حمایت آمریکا پژاک وجود ندارد

وی در پاسخ به سؤالی درباره همکاری تجهیزاتی با آمریکا پس از حمله سپاه پاسداران به پژاک که ضرباتی سنگین را بر این گروه تروریستی وارد کرد، اعتراف کرد: ما دوست نداریم و نمی خواهیم که به نیرو، قدرت و توانایی جمهوری اسلامی اعتراف کنیم بلکه تلاش می کنیم تا با تبلیغات در میان مردم حرفها را جور دیگری بیان کنیم.

حاجی احمدی افزود: در رابطه با سؤال شما باید عرض کنم که این آمریکا و اسرائیل هستند که از پژاک حمایت می کنند و پشتیبان هستند، اگر آنها و حمایتهای مادی، معنوی و تسلیحاتی شان نبود، پژاکی هم نبود.

(اولین ماهنامه پیام وحدت ص46 )

«گردآورنده:عبدالحسین میهن پرست»

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic